Wyzwanie matematyczne: jak zrównoważyć równanie, przesuwając dwie zapałki? Tylko 2 na 10 osób udaje się znaleźć oba rozwiązania w mniej niż 30 sekund

Dziś proponujemy Państwu m wyzwanie matematyczne który jest bardzo popularny wśród internautów w sieciach społecznościowych. Ten łamigłówka polega na zrównoważeniu równania, przesuwając tylko dwie zapałki. Ta zagadka pochodzi z testu IQ i tylko 2 na 10 osób potrafi znaleźć oba rozwiązania w mniej niż 30 sekund.

Dzisiejsze wyzwanie matematyczne polega na znalezieniu rozwiązania dla zbilansować równanie 1-1=1. Do rozwiązania tej zagadki możesz użyć maksymalnie 2 dopasowań.

To ćwiczenie jest dla ludzi którzy lubią podejmować wyzwania i którzy są gotowi wystawić swoją inteligencję i logikę na próbę, aby znaleźć właściwe rozwiązanie.

Czy jesteś gotowy, aby stawić czoła temu wyzwaniu? Tylko 2 na 10 osób udaje się znaleźć oba rozwiązania w mniej niż 30 sekund.

Test IQ: czy jesteś gotowy na matematyczne wyzwanie?

Dziś przedstawiamy Państwu a wyzwanie matematyczne bardzo popularny w mediach społecznościowych. Twoją misją, jeśli ją zaakceptujesz, jest zrównoważenie równania 1-1=1. Aby to zrobić, możesz użyć tylko 2 zapałek. Ale strzeż się ! Tylko 2 na 10 osób udaje się znaleźć oba rozwiązania w mniej niż 30 sekund!

Test IQ - 1-1=1
Test IQ – bilansowanie równania

Aby odnieść sukces w tej zagadce, konieczna jest zatem obserwacja i koncentracja. Użyj swojej logiki i odważ się myśleć nieszablonowo, aby znaleźć właściwe rozwiązanie.

Znalezienie rozwiązania matematycznego wyzwania wymaga zdolności analityczne, kreatywne i logiczne. Musisz poświęcić czas na obserwację i koncentrację, aby znaleźć właściwy wynik. Pozwól swojemu umysłowi wyrazić siebie i odważ się myśleć nieszablonowo! Zapraszamy do sprawdzenia swojej pomysłowości i ewentualnie wiedzy matematycznej.

Zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi rozwiązaniami! Powodzenia wszystkim.

Dwa rozwiązania wyzwania

My serdecznie witamy wszystkim uczestnikom za wytrwałość i determinację w rozwiązaniu tego wyzwania lub zagadki. Miło nam poinformować, że A rozwiązanie zostało znalezione. Łamigłówki i zagadki są bardzo popularne w sieciach społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram. Rozwiązaniem jest:

Test IQ - 1-1=1 - opis przejścia
Rozwiązanie
  • Rozwiązanie 1: 1 potęga 1 = 1 potęga 1
  • Rozwiązanie 2: 1/1=1

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do rozwiązania tego wyzwania i mamy nadzieję, że nadal będziecie brać udział w tego typu wyzwaniach.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » Wyzwanie matematyczne: jak zrównoważyć równanie, przesuwając dwie zapałki? Tylko 2 na 10 osób udaje się znaleźć oba rozwiązania w mniej niż 30 sekund