Wizualne wyzwanie: czy uda Ci się pobić 7-sekundowy rekord w poszukiwaniu dziewczynki ukrytej wśród flamingów?

Twoja misja jest bardzo prosta dla dzisiejszego wyzwania wizualnego: analizuj obraz szczegółowo, aż znajdziesz małą dziewczynkę, która jest ukryta wśród kilku ptaków. Wyzwanie trwa. Czy potrafisz to zrobić w czasie krótszym niż 7 sekund? Jeśli tak, to jesteś osobą o doskonałych umiejętnościach obserwacyjnych, nie mówiąc już o bardzo dobrym wzroku!

W dzisiejszym badaniu wzroku sprawdzimy Twój wzrok, testując zdolność do dostrzegania drobnych szczegółów. Będziesz musiał zwrócić baczną uwagę, aby znaleźć dziewczynę, która jest ukryta wśród wielu flamingów.

Dziewczyna na tym zdjęciu jest bardzo dobrze ukryta. Jeśli chcesz ją znaleźć, poświęć trochę czasu i przyjrzyj się dokładnie drobnym szczegółom na zdjęciu.

Trochę wiedzy ogólnej: oto kilka ciekawostek o flamingach, które może ujawnić to wyzwanie

wyzwanie wizualne znaleźć kobietę ukrytą wśród flamingów (2)
Mała dziewczynka ukrywa się wśród flamingów – Obraz: ©Pinterest

Podczas gdy to wizualne wyzwanie jest nadal czymś zabawnym, dlaczego nie dodać do niego pewna wiedza ogólna ? Przed tobą dalsze wyzwanie, aby znaleźć dziewczynę ukrytą w obrazie, powinieneś wiedzieć kilka rzeczy o flamingach. :

  • Samce są większe od samic, mierzą od 1,20 do 1,45 metra.
  • Ich średnia długość życia wynosi 30 lat.
  • Nie mają zębów.
  • Stoją pionowo, gdy śpią, grzęzną na jednym z nich, aby zmienić ubranie, aby zaoszczędzić energię.
  • Potrafią latać, ale robią to tylko w nocy i mogą pokonać 500-600 km.
  • Są w stanie postrzegać kolory.
  • Uważany jest za narodowego ptaka Bahamów.
  • W starożytnym Rzymie język flaminga uważany był za przysmak.

Gdzie w wyzwaniu z flamingiem ukryta jest mała dziewczynka-odkrywca? Oto rozwiązanie

wyzwanie wizualne znajdź kobietę ukrytą wśród flamingów - rozwiązanie
Rozwiązanie testu wizualnego dziewczynki ukrytej wśród flamingów – zdjęcie: ©Pinterest

Kwiaty na obrazie bardzo utrudniają znalezienie dziewczyny, ponieważ jej kolor włosów idealnie do nich pasuje. Rzeczywiście, jej żółte włosy są w całkowitej harmonii z kwiatami. która ją otacza. Odpowiedź na dzisiejsze wyzwanie znajduje się w centralnym obszarze, a dokładniej w skrajnie lewym rogu zdjęcia. Dziewczyna jest tuż za szyją jednego z ptaków. Nie możesz już jej przegapić, mając do dyspozycji wszystkie wskazówki!

Podziel się wynikiem wyzwania ze swoimi kolegami, przyjaciółmi i rodziną, aby zobaczyć, czy ktoś może znaleźć dziewczynę szybciej niż ty. Następnie przećwicz swoje umiejętności z innymi podobnymi testami.

Na naszej stronie znajdziesz różne wyzwania dotyczące uwagi i percepcji, aby trenować swoje umiejętności wizualne, ale także zagadki logiczne i inne wyzwania matematyczne, aby dobrze się bawić, ćwicząc swój mózg. To dobry sposób na zwiększenie ilorazu inteligencji bez żadnych ograniczeń.

Wykonując to wizualne wyzwanie, sprawdziłeś swoje umiejętności obserwacyjne. Kontynuuj udział w ćwiczeniach takich jak to, aby ćwiczyć swój mózg i poprawić swoje umiejętności poznawcze, rozwiązywania problemów i pamięci.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test wizualny » Wizualne wyzwanie: czy uda Ci się pobić 7-sekundowy rekord w poszukiwaniu dziewczynki ukrytej wśród flamingów?