Tylko geniusze mogą znaleźć rozwiązanie w mniej niż 17 sekund. Jak długo będziesz potrzebować?

Spróbuj rozwiązać tę zagadkę liczbową i logiczną w mniej niż 17 sekund. Wystarczy bystry umysł i logiczne rozumowanie. Spróbuj rozwiązać równanie i znaleźć liczbę, która zastępuje znak zapytania w tym teście IQ.

Test IQ: jaka jest brakująca liczba w tej piramidzie logicznej?

Aby ci trochę pomóc, zalecamy uważność, logikę i nie szukanie komplikacji tam, gdzie ich nie ma. Na Ciebie !

Test IQ: jaka jest brakująca liczba w tej piramidzie logicznej?
Test IQ: jaka jest brakująca liczba w tej piramidzie logicznej?

Jeśli nadal tkwisz w tej zagadce matematycznej, mamy dla Ciebie odpowiedź. Ta łamigłówka to świetny sposób na przetestowanie zmysłu obserwacji i szybkiego myślenia. Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedzi, zapoznaj się z poniższym obrazkiem dla jasności, a także z towarzyszącym wyjaśnieniem poniżej.

Odpowiedź na zagadkę liczbową i logiczną

Damy ci wyjaśnienie, a także wynik tej numerycznej i logicznej układanki. Jeśli nie znalazłeś rozwiązania, spójrz na wynik i spróbuj zrozumieć, dlaczego nie rozpoznałeś logiki. To da ci dodatkową praktykę do następnego wyzwania.

Rozwiązania do testów IQ
Rozwiązania do testów IQ

  • 2x9x3x8=324
  • 4x3x2=24
  • 2×4=8
  • Brakująca liczba to 8.

Puzzle liczbowe doskonale ćwiczą umysł. Poza ćwiczeniem mózgu są świetną zabawą i pozwalają się zrelaksować. Jeśli tego typu test IQ, możesz rozwiązać więcej podobnych zagadek i rzucić wyzwanie znajomym i rodzinie w tym samym czasie.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test osobowości » Tylko geniusze mogą znaleźć rozwiązanie w mniej niż 17 sekund. Jak długo będziesz potrzebować?