To z pewnością będzie najtrudniejsze wyzwanie matematyczne w kwietniu 2023. Musisz być bardzo logiczny, aby znaleźć rozwiązanie tego testu IQ w mniej niż 45 sekund!

Intelektualne łamigłówki i wyzwania zawsze fascynowały sieci społecznościowe i to wyzwanie matematyczne jest jednym z najtrudniejszych. Internautów zapraszamy do znalezienia logiki obliczeń, aby znaleźć brakującą liczbę w tej serii gwiazd i zrobić to w mniej niż 45 sekund. Zdanie tego testu IQ wymaga sporej dawki koncentracji i logiki.

To wyzwanie polega na znalezieniu brakującego numeru w krótkim czasie. Czy będziesz jednym z geniuszy, którzy znajdą rozwiązanie w mniej niż 45 sekund?

Test IQ: Odkryj logikę obliczeń, aby znaleźć brakującą liczbę w tej serii gwiazd

testy IQ i zagadki są stymulującymi wyzwaniami, które służą do sprawdzenia umiejętności rozwiązywania problemów. W szczególności, jeśli chodzi o znalezienie brakującej liczby w serii gwiezdnej, musisz się skoncentrować znaleźć logika obliczeń.

Test IQ - jaka jest brakująca liczba w tej serii gwiazd
Test IQ: jaka jest brakująca liczba w tej serii gwiazd?

Te testy i łamigłówki mogą pomóc stymulować nasz mózg i poprawić nasze zdolności poznawcze. W tego typu testach ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na zrozumienie zasady i znalezienie właściwych rozwiązań. Dlatego zaliczenie testu IQ lub zagadki może dać nam ogromną satysfakcję.

Rozwiązywanie testów IQ i zagadek jest stymulującym wyzwaniem sprawdzającym naszą zdolność rozwiązywania problemów. Aby znaleźć brakującą liczbę w szeregu gwiezdnym, należy dobrze się skoncentrować i znaleźć właściwą logikę obliczeń. Poświęcenie czasu i zrozumienie zasady może pomóc pokonać to wyzwanie i uzyskać ogromną satysfakcję, gdy uda nam się je pokonać.

Rozwiązanie wyzwania

Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i znaleźli poprawną odpowiedź, czyli 72! Trzeba było zrozumieć następującą logikę: 8×8-8, 7×7-7, 11×11-11, a zatem 9×9-9=72.

Test IQ - jaka jest brakująca liczba w tej serii gwiazd - rozwiązanie
Rozwiązanie testu IQ

Dziękujemy za czas poświęcony na znalezienie rozwiązania. Dlaczego nie podzielić się tym wyzwaniem z osobami wokół ciebie w sieciach społecznościowych? Można więc wspólnie bawić się i sprawdzać swoje umiejętności logicznego myślenia.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » To z pewnością będzie najtrudniejsze wyzwanie matematyczne w kwietniu 2023. Musisz być bardzo logiczny, aby znaleźć rozwiązanie tego testu IQ w mniej niż 45 sekund!