To wyzwanie matematyczne z zapałkami jest dość proste. Czy znajdziesz rozwiązanie w mniej niż 15 sekund?

Dzisiejszą zagadkę można rozwiązać tylko wtedy, gdy masz czujny umysł i skłonność do rozwiązywania zagadek. Możesz rozwiązać to równanie dopasowania za pomocą logicznego rozumowania i dobrych umiejętności obserwacji. Zobaczmy, czy potrafisz rozwiązać tę łamigłówkę w mniej niż 15 sekund.

TO sprawaDoTymitwój SPosiadać z WigMój Kto niemizatrzymywać sięprzedmiot A Dprzewódjon I A okche NIE KonwencjanelTO Dla miByć RésOhużywa. On peut SagIść z zagadki dziennikUkłady scalone I DWigMój Kto byłyigent A Dprzewódjon łachmale. TO trudnyés RencdDCzy Dlata niektórzyCzy WigMój SPosiadać należny Do IhmDur Dlata IintAicja hmstarszy IzłotoToOn SagTo z problemAbon czytami stannelTO, ponieważ nieMy SommCzy więcej w załączeniuins Do dupkiIDmirer Tam problemAbon czytami absOheu.

Test IQ: przesuń jedną zapałkę, aby zrównoważyć równanie

puzzle z zapałkami

Łamigłówki to ciekawa forma łamigłówki, której rozwiązanie wymaga namysłu. Puzzle zmuszają cię do myślenia nieszablonowego i wykorzystania pełnego potencjału twojego umysłu. Jedna z najnowszych łamigłówek, która zrobiła furorę w mediach społecznościowych i wprawiła wiele osób w zakłopotanie, brzmi: Jak poruszyć pojedynczą zapałką i rozwiązać równanie 1+2+3+8= 21 w tej układance z zapałkami?

Czytaj także:   Reword the following title in Polish to make it more engaging for google discover : Jak zdemaskować zakochanego manipulatora: 7 wskazówek, które ułatwią Ci pracę. Don't use quotation marks.

Rozwiązanie wyzwania

Jeśli nadal próbujesz znaleźć odpowiedź na to pytanie, mamy dla Ciebie podpowiedź, istnieje kilka różnych rozwiązań i wszystko, co musisz wiedzieć, to podstawowa matematyka do rozwiązywania równań. Przyjrzyjmy się teraz rozwiązaniom i ich objaśnieniom.

Aby znaleźć odpowiedź i sprawić, by równanie 1+2+3+8=21 było poprawne, musimy najpierw zamienić jedynkę na siedem, a ósemkę na dziewięć, usuwając dolną zapałkę. Rozwiązaniem jest zatem 7+2+3+9=21.

Rozwiązanie zagadki
Rozwiązanie zagadki

Poniższy obraz pozwoli lepiej zrozumieć to rozwiązanie. Czy znalazłeś rozwiązanie w wyznaczonym czasie?

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Psychologia » To wyzwanie matematyczne z zapałkami jest dość proste. Czy znajdziesz rozwiązanie w mniej niż 15 sekund?