Test wizualny: Czy możesz pomóc dzieciom znaleźć zagubiony parasol w lesie? 5% ludzi dociera tam w mniej niż 12 sekund. i ty?

Aby wycieczka szkolna była udana, spakuj piknik, znajdź fajne miejsce na zewnątrz i baw się z dziećmi. Ale nie! Sandra i jej przyjaciele zgubili swój ulubiony parasol. Czy możesz pomóc im go znaleźć? To wizualne wyzwanie to doskonały sposób na sprawdzenie swoich umiejętności obserwacji i spontaniczności. Na Ciebie !

Wyzwania wizualne są nie tylko zabawne i przemawiają do kreatywnego myślenia, ale mają również ogromne korzyści, takie jak wzmocnienie połączeń między komórkami mózgowymi i poprawa szybkości umysłowej. Więc na co czekasz? Zacznij szukać parasolki Sandry na tym obrazku. Może sam będziesz zaskoczony, gdy zobaczysz, jak szybko odniesiesz sukces!

Test wizualny: Czy możesz pomóc Sandrze i jej przyjaciołom znaleźć zagubiony parasol w lesie?

próba wizualna, w której schowany jest zagubiony parasol - wyzwanie
Test wizualny: gdzie schowany jest zagubiony parasol? – Obraz: Pinterest

Aby rozwiązać zagadki, często trzeba myśleć nieszablonowo, ale czasami konieczne jest również dobre podejście ilościowe. Weźmy na przykład powyższy obrazek: musisz znaleźć zielony parasol, który Sandra zgubiła podczas pikniku dla dzieci. Nawet jeśli odpowiedź jest tuż przed tobą, może być trudno dostrzec pośród wszystkich innych obiektów i kolorowych elementów tła.

Czytaj także:   Ile numerów siedem uda Ci się znaleźć w 7 sekund? Sprawdź swoje umiejętności wizualne dzięki tej iluzji optycznej

Łamigłówki są z natury trudne do rozwiązania. Ale nie poddawaj się po jednej próbie: spójrz na to z innej perspektywy lub zasięgnij drugiej opinii, zanim się poddasz!

Rozwiązanie tego wizualnego wyzwania: gdzie ukrywa się parasolka Sandry?

Celem łamigłówki jest stymulowanie twoich umiejętności logicznych i intuicyjnych podczas próby rozwiązania łamigłówki. Z każdą próbą poprawisz swoje podejmowanie decyzji. W tej konkretnej układance ty, Sandra i jej przyjaciele zgubiliście parasol w lesie. Celem jest odnalezienie go, zanim zapadnie zmrok.

Zielony parasol chowa się w pobliżu brązowego lasu, wśród krzaków. To jedyna wskazówka, jaką ci damy.

Aby rozwiązać tę zagadkę, podziel obraz na wyimaginowane rzędy i kolumny. Następnie zeskanuj wszystkie wiersze i kolumny, aby znaleźć zagubiony parasol. Pomoże Ci to nie przegapić żadnej różnicy. I tak, odpowiedź jest tuż przed tobą!

test wizualny, w którym schowany jest zagubiony parasol - rozwiązanie
Rozwiązanie problemu wizualnego

Jeśli znalazłeś zielony parasol, gratulacje! Jeśli nie, nie martw się, przesuń widok w prawo, a zobaczysz obok fioletowego drzewa owocowego.

Czytaj także:   Ile numerów siedem uda Ci się znaleźć w 7 sekund? Sprawdź swoje umiejętności wizualne dzięki tej iluzji optycznej

rozwiązałeś to? Ta łamigłówka sprawdziła Twoją spostrzegawczość. Kontynuuj doskonalenie nie tylko swoich zdolności poznawczych, ale także umiejętności rozwiązywania problemów i pamięci.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test wizualny » Test wizualny: Czy możesz pomóc dzieciom znaleźć zagubiony parasol w lesie? 5% ludzi dociera tam w mniej niż 12 sekund. i ty?