Test osobowości: sposób, w jaki zaciskasz pięść, wiele mówi o twoim charakterze. Co twoje ?

Niedawne badanie sugeruje, że sposób, w jaki zaciskamy pięść, może ujawnić fascynujące cechy naszej osobowości. Niezależnie od tego, czy jesteś towarzyski, nieśmiały czy hojny, twoja pięść może być po prostu zwierciadłem twojej duszy. Zidentyfikowano trzy główne sposoby zaciśnięcia pięści, z których każdy ma odmienne cechy.

Najmniejsza akcja jest lepsza niż największa intencja. – Johna Burroughsa

Test osobowości: jak zamknąć pięść
Test osobowości: jak zamknąć pięść

1. Kciuk do środka: znak artystycznego i perfekcjonistycznego ducha

Jeśli twoja pięść zamyka się z kciukiem schowanym, prawdopodobnie tak jest introwertyk i perfekcjonista. Twój spokój i rezerwa mogą zostać źle zinterpretowane, ale ci, którzy dobrze Cię znają, wiedzą, że po prostu wolisz własną przestrzeń, z dala od zgiełku świata.

Czytaj także:   Reword the following title in Polish to make it more engaging for google discover : Zakochany syndrom Zbawiciela: 6 znaków, które zdecydowanie powinny Cię zaalarmować!. Don't use quotation marks.

Sztuka i kultura są waszym sanktuarium, królestwami, które was pielęgnują i uspokajają. Jesteś obdarzony głęboką wrażliwością, cennym atutem, który jednak czasami może płatać ci figle, zwłaszcza w dziedzinie miłości.

2. Kciuk na kostkach: znak kameleonów społecznych

Czy podczas zaciskania pięści kładziesz kciuk na knykciach? Jeśli tak, możesz być tak zwanym kameleon społeczny. Twój naturalny urok, błyskotliwy humor i szczerość sprawiają, że jesteś osobą bardzo cenioną przez otoczenie.

Jednak nawet przy pozornej pewności siebie możesz mieć ukryty strach przed porażką, który może utrudnić pełny rozwój, zwłaszcza zawodowy. Ten strach może również pojawić się w twoich romantycznych związkach, a strach przed ponownym zranieniem przez partnera jest powracającym uczuciem.

3. Kciuk z boku: odcisk śmiałych i energicznych dusz

Jeśli należysz do osób, które podczas zaciskania pięści przykładają kciuk do boku, prawdopodobnie jesteś osobą tryskającą entuzjazmem i energią. Twoje ciągłe poszukiwanie nowych doświadczeń wskazuje na ducha przygód.

Czytaj także:   Reword the following title in Polish to make it more engaging for google discover : Jak zdemaskować zakochanego manipulatora: 7 wskazówek, które ułatwią Ci pracę. Don't use quotation marks.

Uwaga, czasami bywasz zbyt hojny, nawet wobec ludzi, którzy nie zasługują na twoją dobroć. Jesteś rozpoznawalny za swoją szczerość i odwagę. Chociaż możesz się do tego nie przyznawać, musisz czuć się zaopiekowana i bezpieczna. W przeciwnym razie może ci być trudno naprawdę otworzyć się na miłość.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Psychologia » Test osobowości: sposób, w jaki zaciskasz pięść, wiele mówi o twoim charakterze. Co twoje ?