Test osobowości: Mandala, którą wybierzesz, ujawni ukrytą cechę duchowości

Mandale to okrągłe i symetryczne wzory które symbolizują ideę, że życie nigdy się nie kończy. Wiele mandali ma duchowe znaczenie dla jednostki lub grupy osób. Hindusi byli jednymi z pierwszych ludzi, którzy używali mandali jako narzędzia duchowego, ale większość ludzi zna mandalę wykonaną przez buddystów.

Mandale są używane do celów medytacyjnych, pozwalając jednostce stać się jednym z wszechświatem. Symbolizm stojący za tworzeniem mandali dla wielu osób może mieć inne znaczenieczy to żydowska, buddyjska, chrześcijańska, pogańska czy jakakolwiek inna orientacja religijna.

Mandale mogą być tworzone przez ludzi, aby symbolizować ich podróż w życiu. Mandale mogą również opowiadać historię jednostki. W niektórych przypadkach, ujawniają ścieżkę życia jednostki. Grupy mogą tworzyć mandale, które pokazują, co powinni zrobić, aby wzrastać i rozwijać się jako grupa.

Wszyscy dokonujemy w życiu wyborów, ale czasami nie zdajemy sobie sprawy z wpływu, jaki te decyzje mają na nasze życie. Tym razem twój wybór określi mandalę, która połączy cię z twoim duchem! Twój wybór określa, którą duchową mandalą jesteś. Dowiedz się już teraz, z którą mandalą łączysz się najbardziej i co o Tobie mówi.

Jaka mandala najbardziej przyciągnęła Cię na pierwszy rzut oka?

Mandala numer 1: Intuicja

Mandala-n°1-Intuicja
Mandala nr 1: Intuicja to Twoja główna cecha osobowości

Jesteś mandalą intuicji. Twoja mandala niesie ducha sowy. Sowa zapewnia zmysł wzroku i zdolność szukania światła w ciemności.

Podobnie jak sowa, jesteś bardzo pozytywną osobą i starasz się dawać z siebie wszystko w każdej sytuacji. Duch sowy działa jak klucz do odblokowania twojej wewnętrznej mądrości. Duch twojej mandali przypomina ci, abyś był zawsze otwarty, ufał i słuchał.

Zawsze pamiętaj… wiesz więcej niż myślisz! Zaufaj instynktowi!

Mandala numer 2: Miłość

Mandala-n°2-Miłość
Mandala nr 2: Miłość jest twoją główną cechą osobowości

Jesteś mandalą miłości! Twoją mandalą rządzi żywioł wody. Naprawdę wierzysz w miłość, a jednym z twoich głównych celów w życiu jest znalezienie prawdziwej miłości. Nosisz w sobie ducha konika morskiego. Hipokamp zapewnia zdolności opiekuńcze i całkowite oddanie wszystkim rzeczom i istotom, które kochasz.

Konik morski przypomina nam, aby wszystkie formy miłości były główną motywacją w życiu!

Mandala numer 3: Przebaczenie

Mandala-n°3-Przebaczenie
Mandala nr 3: Przebaczenie jest twoją główną cechą osobowości

Rządzi nim żywioł wody, a ty nosisz w sobie ducha psa. Ten duch przypomina nam o bezwarunkowej miłości i uczy, że przebaczenie jest jedną z najważniejszych wartości w życiu. Używając mandali, być może będziesz musiał pomyśleć o wszystkich ludziach w swoim życiu i o tym, jak wpływają na twoje uczucia.

Twoja mandala wierzy, że tylko wtedy, gdy naprawdę komuś wybaczysz, może rozpocząć się prawdziwe uzdrowienie!

Czytaj także:   Test osobowości: która karta najbardziej do ciebie przemawia? Twój wybór ujawnia, czy jesteś osobą duchową, czy materialistyczną.
Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test osobowości » Test osobowości: Mandala, którą wybierzesz, ujawni ukrytą cechę duchowości