Test osobowości: Jaki jest kształt twoich stóp? Odkryj swój erotyczny temperament i co on oznacza dla mężczyzn, którzy na ciebie patrzą.

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni są wymagającymi wizualnie stworzeniami. Kiedy widzą atrakcyjną kobietę, najpierw ją oceniają i wyobrażają sobie, jaka byłaby w związku. Ocena ta zwykle rozpoczyna się od podstawowego badania fizykalnego, które ma na celu wykrycie oznak zdrowia i płodności. Dla wielu mężczyzn jednym z najważniejszych wskaźników „atrakcyjności” kobiety jest kształt jej nóg.

Badania wykazały, że mężczyznom podobają się kobiety o długich, smukłych nogach, które są oznaką dobrego zdrowia i wysokiej płodności. Oczywiście każdy człowiek jest inny i wiele innych czynników może wpłynąć na jego decyzję. Jednak jasne jest, że kształt nóg jest ważnym czynnikiem dla wielu mężczyzn przy wyborze partnera.

Jak kształt kobiecych nóg wpływa na jej zachowania miłosne?
Jak kształt kobiecych nóg wpływa na jej zachowania miłosne?

Twoje stopy są typu A: rozszerzają się tylko w kostkach.

Jeśli twoje nogi są blisko siebie, to znak, że jesteś bardzo namiętną osobą. Jesteś też nieśmiała i łagodna, co przyciąga mężczyzn swoją kobiecością i delikatnym wdziękiem.

Czytaj także:   Test osobowości: która karta najbardziej do ciebie przemawia? Twój wybór ujawnia, czy jesteś osobą duchową, czy materialistyczną.

Jednak możesz być niebezpieczny dla związku, ponieważ szybko męczysz większość mężczyzn. Powinieneś starać się być bardziej aktywny, aby przyciągnąć swojego mężczyznę.

Twoje stopy są typu B: dotykają tylko kostek.

Kobiety o tym kształcie nóg szukają nowych doznań. Są odważni, żądni przygód i nie boją się przejąć kontroli nad związkiem. Czasami zbyt duża odwaga może człowieka zniechęcić. Kobiety o tym kształcie nóg muszą zatem nauczyć się panować nad sobą.

Jednak ich pewność siebie i chęć wypróbowania nowych rzeczy mogą być bardzo atrakcyjne dla właściwego mężczyzny. Jeśli pociąga Cię kobieta o takim kształcie nóg, przygotuj się na ekscytujący i nieprzewidywalny związek.

Twoje nogi są typu C: tylko uda są blisko siebie.

Jeśli twoje stopy są blisko siebie, ale nie dotykają kostek, jest to dobry wskaźnik, że jesteś romantyczną i delikatną osobą. Jeśli jednak masz wolną rękę, możesz też pokazać pazury. Zwykle jesteś bardzo lojalny i kochający, ale możesz też być dość niestabilny.

Czytaj także:   Test osobowości: to, co widzisz jako pierwsze, odzwierciedla cechę charakteru, której niektórzy zaprzeczą!

Masz tendencję do podążania za swoimi instynktami i często pociągają cię kreatywni lub niezwykli ludzie. Jesteś również dość niezależny i pewny siebie i lubisz mieć kontrolę nad swoim życiem. Jeśli masz taki kształt nóg, prawdopodobnie jesteś silną i zdolną kobietą, która wie, czego chce od życia.

Twoje nogi są typu D: schodzą się w kolanach, łydkach i kostkach.

Jeśli masz nogi, które stykają się w kolanie, łydce i kostce, prawdopodobnie masz najczęstszy kształt nóg. Kobiety o tym kształcie nóg są często uważane za tradycyjne i powściągliwe w łóżku. Może nie są tak odważne jak inne kobiety, ale wiedzą, co lubią i trzymają się tego.

Jeśli jednak ich partner chce spróbować czegoś nowego, zwykle to robią. Mężczyznom często podobają się kobiety o takim kształcie nóg, ponieważ dodaje im to pewności siebie. Kobiety o smukłych, zgrabnych nogach również uchodzą za bardzo atrakcyjne.

Czytaj także:   Test osobowości: która karta najbardziej do ciebie przemawia? Twój wybór ujawnia, czy jesteś osobą duchową, czy materialistyczną.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test osobowości » Test osobowości: Jaki jest kształt twoich stóp? Odkryj swój erotyczny temperament i co on oznacza dla mężczyzn, którzy na ciebie patrzą.