Test IQ: to wyzwanie wygląda prosto, ale czy potrafisz prawidłowo ułożyć równanie, przesuwając jedną zapałkę? 95% ludzi nie potrafi tego zrobić w czasie krótszym niż 12 sekund!

Testy IQ to jedna z najpopularniejszych gier w sieci. Często rozgrywane są poprzez zagadki i wyzwania, które są bardzo popularne wśród internautów. Dlatego dziś mamy dla Was specjalną zagadkę: wyzwanie IQ, które wygląda na proste, ale w rzeczywistości jest dość skomplikowane!

Proponujemy, abyś spróbował rozwiązać równanie, przesuwając jedną zapałkę. Równanie wyjściowe to 9+7=7. Twoim zadaniem jest zmienić to równanie tak, aby było poprawne, czyli 9+7=16. A wszystko to bez użycia więcej niż jednego meczu! 95% ludzi nie potrafi zrobić tego w czasie krótszym niż 12 sekund.

Dlatego zaryzykuj i zrób to wyzwanie! Być może jesteś wśród tych 5%, którym udaje się go szybko rozwiązać. Tak czy inaczej, nadal będziesz mógł pokazać swoim znajomym, że potrafisz rozwiązywać skomplikowane zagadki. Powodzenia!

Test IQ: czy potrafisz prawidłowo ułożyć równanie, przesuwając jedną zapałkę?

Czy czujesz się na siłach, by podjąć to wyzwanie? Aby odnieść sukces, trzeba będzie dużo obserwacji i koncentracji. Pamiętajcie, że rozwiązanie zagadki wymaga myślenia poza schematami. Jeśli potrafisz to zrobić, oznacza to, że jesteś w stanie myśleć kreatywnie i znajdować rozwiązania, które nie są oczywiste.

Test IQ: 9+7=7
Test IQ: czy potrafisz doprowadzić równanie do porządku, przesuwając jedną zapałkę?

Nie czekaj więc dłużej i spróbuj swojego szczęścia! Sprawdź, czy jesteś jednym z 5%, którzy potrafią rozwiązać wyzwanie w czasie krótszym niż 12 sekund. W każdym razie pokażesz, że potrafisz znaleźć rozwiązania w najbardziej skomplikowanych sytuacjach.

Dzięki tego typu wyzwaniom nauczysz się również wykorzystywać swój umysł i kreatywność. Każda zagadka jest inna i pozwoli Ci spojrzeć na sprawy z innej perspektywy. Wreszcie, nie zapomnij, że aby rozwiązać zagadkę, musisz się skupić i spojrzeć na wszystkie możliwości, które są otwarte dla Ciebie.

Nie wahaj się więc podjąć wyzwania dnia: zrób równanie tylko poprzez przesunięcie jednej zapałki. Już wkrótce przekonasz się, czy jesteś jednym z 5%, którzy potrafią to zrobić w czasie poniżej 12 sekund! Powodzenia!

Zagadka została rozwiązana!

Wielu z Was wzięło udział w tym wyzwaniu i gratulujemy Wam wytrwałości. Po wielu minutach zagadka zostaje wreszcie rozwiązana! Dzięki koncentracji udało Ci się znaleźć rozwiązanie: trzeba było przekształcić 9 w 0 poprzez przechylenie zapałki 9. W ten sposób otrzymujesz poprawne równanie, czyli 0+7=7.

9+7=7 - rozwiązanie
Rozwiązanie testu IQ

To wyzwanie okazało się bardzo popularne na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Istnieją nawet konta, które regularnie zamieszczają zagadki i testy IQ, aby zabawić użytkowników. Zapraszamy do ich odwiedzenia, jeśli chcesz podjąć więcej

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » Test IQ: to wyzwanie wygląda prosto, ale czy potrafisz prawidłowo ułożyć równanie, przesuwając jedną zapałkę? 95% ludzi nie potrafi tego zrobić w czasie krótszym niż 12 sekund!