Test IQ: niewielu osobom udaje się znaleźć rozwiązanie tego wyzwania z meczami w mniej niż 20 sekund!

Dziś puzzle i gry logiczne są bardzo popularne w Internecie i na portalach społecznościowych. Wyzwania intelektualne, gry intelektualne i wyzwania logiczne to tylko niektóre z nich i mogą być stymulującymi ćwiczeniami dla mózgu. W tym artykule przedstawimy Ci m logiczne wyzwanie polegająca na uformowaniu 3 trójkątów poprzez przesunięcie tylko 3 zapałek z początkowego kształtu. Zobaczmy, czy możesz to odebrać wyzwanie intelektualne.

Celem jest utworzenie 3 trójkątów poprzez przesunięcie 3 zapałek z początkowego kształtu. Na początek zobaczmy szczegóły wyzwania…

Test IQ: utwórz 3 trójkąty, przesuwając 3 zapałki!

Testy IQ to ćwiczenia, które mierzą poziom zdolności poznawczych. Zagadki i wyzwania są ważną częścią tych testów i mogą być bardzo różnorodne. Jedną z takich zagadek jest uformuj 3 trójkąty, przesuwając 3 zapałki z danego kształtu.

Test IQ 3 trójkątów
Test IQ 3 trójkątów

Aby to osiągnąć, trzeba się dobrze skoncentrować i znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie.

Znalezienie prawidłowego wyniku jest ekscytującym wyzwaniem, ponieważ wymaga pewnej logiki i dodatkowego wysiłku, aby przejść test. Musisz poświęcić trochę czasu na wypróbowanie różnych konfiguracji, aż znajdziesz właściwą.

Musimy również uważnie obserwować mecze, aby ich końcowe pozycje rzeczywiście tworzyły pożądane trójkąty.

Rozwiązanie dzisiejszej zagadki

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i poświęcili czas na szukanie rozwiązania. Rozwiązanie wyjaśniono na poniższym obrazku : nie możemy zapomnieć o policzeniu dużego zewnętrznego trójkąta!

Test IQ 3 trójkąty - opis przejścia
Rozwiązanie

Nie wahaj się podzielić tym wyzwaniem z otoczeniem w sieciach społecznościowych, aby nadal ćwiczyć swój mózg i dobrze się bawić z rodziną lub przyjaciółmi!

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » Test IQ: niewielu osobom udaje się znaleźć rozwiązanie tego wyzwania z meczami w mniej niż 20 sekund!