Test IQ: niewiele osób znajduje rozwiązanie w mniej niż 25 sekund. Myślisz, że możesz?

Testy IQ i łamigłówki są zawsze ekscytującym wyzwaniem dla ludzi, którzy kochają rozwiązywać łamigłówki. Dzięki wielu sposobom interakcji i różnorodnym wymagającym grom jest mnóstwo okazji do sprawdzenia swojego sprytu i doskonalenia logiki oraz umiejętności rozwiązywania problemów. Dzisiaj rzucimy Ci bardzo specjalne wyzwanie: czy potrafisz zrównoważyćrównanie 77-77=77 W przesuwając dwie zapałki ?

Puzzle są bardzo popularne w sieciach społecznościowych, ponieważ dają użytkownikom możliwość sprawdzenia swojej inteligencji i zdolności analitycznych. Tego typu ćwiczenia są nie tylko zabawne, ale mogą również pomóc w poprawie koncentracji i pamięci. Testy IQ są również dobrą okazją do nauczenia się złożonych pojęć matematycznych.

Test IQ: rozwiąż zagadkę 77-77=77, przesuwając dwie zapałki

Test IQ - zbilansuj 77-77=77 przesuwając 2 zapałki
Test IQ: zrównoważ 77-77=77, przesuwając 2 zapałki

Masz 25 sekund na rozwiązanie tej zagadki: zbilansować równanie 77-77=77. Opierając się na zasadach gry, musimy zrównoważyć to równanie, przesuwając tylko dwie zapałki. Czy jesteś gotowy podjąć to wyzwanie i udowodnić swoje zdolności logiczne? Możesz zacząć już teraz i zobaczyć, czy uda Ci się znaleźć rozwiązanie!

Rozwiązanie wyzwania

Rozwiązaniem naszego wyzwania jest ostatecznie 71, jak wyjaśniono na poniższym obrazku. Formuła matematyczna prowadząca do tego wniosku to: 77 – 7 + 1 = 71.

Test IQ - zbilansuj 77-77=77 przesuwając 2 zapałki - rozwiązanie
Rozwiązanie

Wszystkim uczestnikom gratulujemy spostrzegawczości i zaangażowania w rozwiązanie tego wyzwania! Chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział. Wyzwania takie jak te są bardzo popularne w sieciach społecznościowych, takich jak Świergot, Facebook, Instagram.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » Test IQ: niewiele osób znajduje rozwiązanie w mniej niż 25 sekund. Myślisz, że możesz?