Test IQ: niewiele osób przechodzi to wyzwanie z meczami w mniej niż 9 sekund

Dzisiaj przedstawiamy łamigłówkę, która wymaga dużo myślenia i pomysłowości, aby znaleźć rozwiązanie. Nasza dzisiejsza zagadka składa się z prostego równania matematycznego: 4×9=46. Jednak tym, co utrudnia ćwiczenie, jest to, że nie wystarczy rozwiązać równania za pomocą obliczeń w pamięci: musisz użyć zapałek!

Wiadomo, że testy IQ sprawdzają zdolności intelektualne uczestników za pomocą różnych i różnorodnych zagadek. Ćwiczenia te mają na celu pomiar IQ poprzez określenie czasu potrzebnego do rozwiązania każdego problemu. Najbardziej uzdolnionym udaje się znaleźć rozwiązanie w mniej niż 9 sekund! W naszej dzisiejszej układance musimy zatem przesunąć 2 zapałki, aby równanie było poprawne. Czy jesteś gotowy?

Test IQ: przesuń 2 zapałki, aby równanie 4×9=46 było poprawne

Już dziś zapraszamy Cię do podjęcia wielkiego wyzwania! Naszą zagadką na dziś jest proste równanie matematyczne: 4×9=46. Jednak tym, co sprawia, że ​​​​ten problem jest trudny, jest to, że nie wystarczy rozwiązać równania za pomocą obliczeń w pamięci: musisz użyć dopasowań, aby zrównoważyć równanie!

Czytaj także:   7 oznak, że Twój szef skrycie Cię lubi: wskazówek, których nie można przeoczyć
test iq: 4x9=46
Test IQ: równoważenie równania

Ważne jest, aby dobrze obserwować i koncentrować się, aby znaleźć rozwiązanie. Aby zdać ten test, będziesz musiał myśleć nieszablonowo i znaleźć rozwiązanie w mniej niż 9 sekund. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, czy jesteś na to gotowy! Czy możesz przesunąć 2 zapałki, aby równanie było poprawne? Powodzenia !

Zapraszamy do podjęcia wyzwania, które pobudzi Twój umysł i kreatywność! Naszą zagadką na dziś jest proste równanie matematyczne: 4×9=46. Jednak tym, co sprawia, że ​​​​ten problem jest trudny, jest to, że nie wystarczy rozwiązać równania za pomocą obliczeń w pamięci: musisz użyć dopasowań, aby zrównoważyć równanie! Dlatego, aby odnieść sukces w tym wyzwaniu, konieczna jest obserwacja i koncentracja.

Rozwiązanie zagadki

Znalezienie rozwiązania naszej dzisiejszej zagadki nie było łatwym zadaniem! Dziękujemy za podjęcie wyzwania i rozwiązanie równania matematycznego: 4×9=46. Kluczem do znalezienia rozwiązania było użycie zapałek, ale trzeba było też wykazać się kreatywnością i logiką.

Czytaj także:   5 oznak atrakcyjności, aby szybko rozszyfrować uczucia danej osoby!
test iq - przesuń 2 zapałki, aby równanie było poprawne
Rozwiązanie testu IQ

Aby rozwiązać tę zagadkę, musieliśmy przenieść dopasowanie z 6 na 4 i przenieść jedno z dopasowań z 4 na 5. Tak więc, dodając poprawnie dopasowania, otrzymamy 5×9=45. Wiwat ! Twoja inteligencja rozwiązała tę zagadkę w mniej niż 9 sekund!

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Psychologia » Test IQ: niewiele osób przechodzi to wyzwanie z meczami w mniej niż 9 sekund