Test IQ: którą zapałkę należy przesunąć, aby równanie było prawidłowe? Sprawdź swoją inteligencję, kończąc to wyzwanie w czasie krótszym niż 10 sekund!

Dziś sprawdzimy Twoją inteligencję za pomocą wyzwania, które powinno wystawić na próbę Twoje umiejętności rozwiązywania problemów. Naszym zadaniem jest dowiedzieć się, którą zapałkę należy przesunąć, aby równanie 2-8=7 było prawidłowe.

Ten rodzaj testu na inteligencję jest bardzo popularny, a zagadki są często udostępniane na portalach społecznościowych. Ale uwaga, musisz rozwiązać tę zagadkę w mniej niż 10 sekund!

Rozwiązanie tego typu testu wymaga myślenia i czujnego umysłu. Będziesz musiał skupić się na równaniu i znaleźć rozwiązanie w wyznaczonym czasie. Więc jesteś gotowy? Zaczynajmy!

Którą zapałkę przesunąć, aby równanie było prawidłowe?

W obliczu takiej zagadki należy uważnie obserwować i skupić się na wykonywanym zadaniu. Być może będziesz musiał użyć nietypowych metod, aby znaleźć rozwiązanie.

Test IQ: Bilansowanie równania 2-8=7
Którą zapałkę przesunąć, aby równanie było prawidłowe?

Musimy zastanowić się nad równaniem i określić, którą zapałkę należy przesunąć, aby równanie 2-8=7 było poprawne. Wymaga to dużej koncentracji i szybkiego rozwiązania.

Więc, czy jesteś w stanie podjąć wyzwanie? Sprawdź swoją inteligencję i zobacz, czy uda Ci się znaleźć właściwą odpowiedź w czasie krótszym niż 10 sekund!

Rozwiązanie tego testu IQ!

Dobra wiadomość! W końcu mamy rozwiązanie tego wyzwania. Po obejrzeniu i przemyśleniu przez chwilę, jesteśmy wreszcie gotowi ujawnić rozwiązanie. Ta zagadka jest bardzo popularna w sieciach społecznościowych, w tym na Twitterze, Facebooku i Instagramie.

Rozwiązaniem tego pytania jest 2-9=-7. W tym celu należy przesunąć zapałkę z dołu 8 na przód cyfry „7”. Zatem równanie staje się 2-9=-7 i jest poprawne!

2-8=7 - rozwiązanie
Rozwiązanie tego testu IQ!

Mamy nadzieję, że udało Ci się znaleźć rozwiązanie przed upływem 10 sekund i że jesteś dumny ze swojego wyniku.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » Test IQ: którą zapałkę należy przesunąć, aby równanie było prawidłowe? Sprawdź swoją inteligencję, kończąc to wyzwanie w czasie krótszym niż 10 sekund!