Test IQ: jesteś geniuszem, jeśli potrafisz rozwiązać tę zagadkę z zapałkami w mniej niż 20 sekund!

Słyszeliście kiedyś o testach IQ? Oni są jednym mierzyć inteligencji i mogą być dość trudne. Jednak dzisiaj oferujemy Państwu a łamigłówka co jest trochę niezwykłe: czy potrafisz rozwiązać tę zagadkę w mniej niż 20 sekund?

Dzisiejsze wyzwanie to: znaleźć rozwiązanie, które zbilansuje równanie 99-39=10, przesuwając tylko 2 zapałki.

Włącz stoper i sprawdź, czy jesteś wystarczająco inteligentny, aby znaleźć odpowiedź.

Testy IQ są bardzo popularne od kilku lat, ponieważ są zabawnym sposobem na sprawdzenie twojej inteligencji i Twoja umiejętność rozwiązywania zagadek. Wyzwania te są również modne w mediach społecznościowych, ponieważ dają ludziom doskonałą okazję do zaprezentowania swoich talentów.

Test IQ: zbilansuj równanie 99-39=10, przesuwając tylko 2 zapałki

Czy będziesz wystarczająco mądry, aby szybko znaleźć rozwiązanie i odnieść sukces w tym matematycznym wyzwaniu z zapałkami? Nie ma nic skomplikowanego, ale trzeba być logicznym i skoncentrowanym, aby wykonać małe obliczenia mentalne.

Test IQ - 99-39=10
test na inteligencję

Aby rozwiązać tę zagadkę, będziesz musiał uważnie obserwować równanie i skupić się na tym, jak można przesuwać zapałki, aby znaleźć prawidłową odpowiedź. Będziesz musiał myśleć nieszablonowo i znaleźć innowacyjne rozwiązanie zagadki. Więc, czy podejmiesz to wyzwanie? Czy twoja inteligencja dorównuje testowi? Zobaczymy.

Ten test IQ to trudne i zabawne wyzwanie, które zmusza ludzi do kreatywnego myślenia. To nie tylko kwestia dodawania lub odejmowania, ale także pytanie, jak zamierzasz rozwiązać tę zagadkę z zapałkami. Wyzwaniem jest zatem znalezienie właściwego rozwiązania w mniej niż 20 sekund.

Rozwiązanie tego matematycznego wyzwania

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli to wyzwanie i próbowali znaleźć rozwiązanie! Dziękujemy również wszystkim tym, którzy podzielili się swoją mądrością i wiedzą, aby pomóc nam rozwiązać zagadkę.

Rozwiązanie tego bardzo popularne wyzwanieobecny na wielu portale społecznościowewygląda następująco: trzeba było przekształcić 99 w 69 i 39 w 59, jak pokazano na obrazku poniżej.

Test IQ - 99-39=10 - opis przejścia
Rozwiązanie

Mamy nadzieję, że rozwiązanie okazało się interesujące i zabawne w tym samym czasie, i że wniosło trochę radości do Twojego dnia! Jeszcze raz dziękujemy za udział i nie wahaj się podzielić naszym wyzwaniem ze znajomymi.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » Test IQ: jesteś geniuszem, jeśli potrafisz rozwiązać tę zagadkę z zapałkami w mniej niż 20 sekund!