Test IQ: istnieje dopasowanie, które należy przenieść, aby równanie było poprawne, ale które? Najbardziej utalentowani znajdują rozwiązanie w mniej niż 22 sekundy

Dzisiaj przedstawimy Ci małe wyzwanie, które sprawdzi Twoją inteligencję i umiejętność znajdowania rozwiązań problemów. Testy IQ od dawna służą do pomiaru inteligencji i umiejętności rozwiązywania zagadek. Puzzle to ciekawy sposób na ćwiczenie mózgu i dobrą zabawę. Jednak niektórym osobom łatwiej jest rozwiązać te zagadki niż innym.

Dzisiaj wystawiliśmy Twoją inteligencję na próbę test na inteligencję. Wybraliśmy szczególnie trudną łamigłówkę: „Trzeba dopasować dopasowanie, aby równanie 8×2=9+3 było poprawne, ale które? Najbardziej utalentowani znajdują rozwiązanie w mniej niż 22 sekundy”. Ten rodzaj testu jest bardzo popularny w sieciach społecznościowych i jest przedstawiany jako zabawne wyzwanie lub sposób na udowodnienie swojej sprawności umysłowej.

Czy będziesz w stanie to rozwiązać test na inteligencję. Zobaczymy, komu z Was uda się szybko znaleźć rozwiązanie!

Test IQ: rozwiąż zagadkę 8×2=9+3 przesuwając pojedynczą zapałkę

Dzisiaj wystawiliśmy Twoją inteligencję na próbę test na inteligencję. Wybraliśmy szczególnie trudną zagadkę: „Trzeba dopasować zapałkę, aby równanie 8×2=9+3 było poprawne, ale która? Najbardziej utalentowani znajdują rozwiązanie w mniej niż 22 sekundy”. Ten rodzaj testu jest bardzo popularny w sieciach społecznościowych i jest przedstawiany jako zabawne wyzwanie lub sposób na udowodnienie swojej sprawności umysłowej.

Test IQ - 8x2=9+3 - 1 mecz
test na inteligencję

Aby rozwiązać tę zagadkę, będziesz musiał myśleć nieszablonowo. Możesz przesunąć tylko jedną zapałkę i będziesz musiał znaleźć rozwiązanie w mniej niż 22 sekundy. Czy jesteś gotowy na to wyzwanie? Zobaczymy, kto z Was będzie w stanie szybko to rozwiązać test na inteligencję.

Aby rozwiązać tę zagadkę, musisz myśleć nieszablonowo i puścić wodze fantazji. Będziesz musiał uważnie obserwować równanie i skoncentrować się, aby znaleźć właściwe rozwiązanie.

Nie bierz dopasowania, które wydaje się najbardziej logiczne, ponieważ nie zawsze tak jest. Trzeba myśleć ponad pozory i być otwartym na wszelkie możliwości. Pamiętaj, że czas jest ograniczony, więc nie trać czasu!

Rozwiązanie wyzwania

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie i zapał w podejmowaniu tego wyzwania! Oto długo oczekiwane rozwiązanie:

Test IQ - 8x2=9+3 - 1 dopasowanie - rozwiązanie
Rozwiązanie

Ten rodzaj rozrywki jest szczególnie popularny w sieciach społecznościowych Instagram, TIK TokLub Facebook. Rozwiązanie jest szczegółowo opisane na powyższym obrazku. Mamy nadzieję, że podobała Ci się ta chwila odwrócenia uwagi i pamiętaj, baw się dobrze!

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » Test IQ: istnieje dopasowanie, które należy przenieść, aby równanie było poprawne, ale które? Najbardziej utalentowani znajdują rozwiązanie w mniej niż 22 sekundy