Test IQ: czy będziesz w stanie poprawnie ułożyć równanie przesuwając jedną zapałkę? 2% osób potrafi to zrobić w mniej niż 8 sekund!

Testy IQ i łamigłówki to popularne wyzwania na portalach społecznościowych, które pomagają nam zachować sprawność umysłową, jednocześnie dobrze się bawiąc. Dziś przedstawimy Wam zagadkę, która może po prostu sprawdzić Waszą inteligencję!

Twoim zadaniem jest ułożenie równania 9-1=6 tylko poprzez przesunięcie jednego meczu. Tylko 2% osób potrafi to zrobić w czasie krótszym niż 8 sekund! Czy jesteś w stanie sprostać wyzwaniu?

Zobaczmy, co masz. Czas zebrać swoją koncentrację i logikę, aby znaleźć rozwiązanie tej zagadki! Sprawdź, czy możesz to zrobić.

Test IQ: czy będziesz w stanie ułożyć równanie tylko 9-1=6 przesuwając jedną zapałkę?

Test IQ: 9-1=6
Test IQ: czy będziesz w stanie doprowadzić równanie 9-1=6 do porządku, przesuwając jedną zapałkę?

Aby odnieść sukces w tej zagadce, należy przede wszystkim obserwować i koncentrować się. Musisz pomyśleć o różnych możliwościach, aby znaleźć rozwiązanie tej zagadki. Dobrą strategią jest wypróbowanie kilku rozwiązań, próbując różnych, bardziej kreatywnych i mniej przewidywalnych podejść.

Rzeczywiście, aby rozwiązać zagadkę trzeba myśleć nieszablonowo! Przyjrzyj się więc dobrze zdjęciu i wykorzystaj swoją wiedzę, aby znaleźć właściwe rozwiązanie. Jesteśmy ciekawi, czy podołasz wyzwaniu!

Znajdź rozwiązanie tej zagadki!

Podjąłeś wyzwanie i znalazłeś rozwiązanie? Gratulacje! Ta zagadka jest bardzo popularna w sieciach społecznościowych, zwłaszcza na Twitterze, Instagramie i Facebooku. Być może zastanawiasz się, jakie jest rozwiązanie? Nie chcemy psuć Wam zabawy, więc przekonajcie się sami, patrząc na poniższe zdjęcie.

9-1=6 - rozwiązanie
Odkryj rozwiązanie tej zagadki!

To jest to! Rozwiązaniem było 5+1=6. Mamy nadzieję, że podobało Wam się to wyzwanie i uznaliście je za ciekawe i zabawne. Sprawdzaj z powrotem na naszej stronie, aby być na bieżąco z kolejnymi testami IQ!

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » Test IQ: czy będziesz w stanie poprawnie ułożyć równanie przesuwając jedną zapałkę? 2% osób potrafi to zrobić w mniej niż 8 sekund!