Ten test IQ doprowadził wielu uczestników do szaleństwa, ale niektórzy zdali go w mniej niż 20 sekund

Wyzwanie testowe IQ wymaga od graczy przesunięcia 4 zapałek w celu utworzenia dwóch kwadratów w mniej niż 30 sekund. Puzzle i gry intelektualne zyskały popularność w ostatnich latach w sieciach społecznościowych i Internecie, oferując graczom nowy sposób na rozrywkę, ale także stymulowanie ich umysłów poprzez łamigłówki i wyzwania logiczne.

Zobaczmy, czy masz to, czego potrzeba, aby ukończyć to wyzwanie!

Test IQ: Ukończ wyzwanie z kwadratami, przesuwając 4 zapałki!

Testy IQ to zabawny sposób na zwiększenie inteligencji i logicznego myślenia. Składają się z łamigłówek, które mogą być różnorodne i mniej lub bardziej złożone. Wyzwanie w kształcie kwadratu to a dobry przykładponieważ musisz się dobrze skoncentrować, aby odnieść sukces w tworzeniu 2 kwadratów, przesuwając tylko te 4 zapałki.

Test IQ - utwórz 2 krawędzie
Test IQ: przesuń 4 zapałki, aby utworzyć 2 kwadraty

Musimy więc znaleźć odpowiednią kombinację, aby na końcu powstały 2 kwadraty.

Tego typu badanie potrafi być bardzo stymulujące, a jego rozwiązanie daje wiele satysfakcji. Ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na dokładne przemyślenie każdego kroku, aż znajdziemy rozwiązanie. W ten sposób będziemy mogli jak najlepiej wykorzystać nasze zdolności intelektualne i nasz logiczny umysł.

Rozwiązanie dzisiejszego wyzwania

Rozwiązanie tego wyzwania jest wyraźnie wyszczególnione na poniższym obrazku.

Test IQ - utwórz 2 krawędzie - rozwiązanie
Rozwiązanie wyjaśnione

Dziękujemy wszystkim, którzy odważyli się podjąć to wyzwanie i spędzili czas próbując znaleźć rozwiązanie. Jeśli podobało Ci się to wyzwanie, udostępnij je w mediach społecznościowych, aby inni też mogli to zrobić.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » Ten test IQ doprowadził wielu uczestników do szaleństwa, ale niektórzy zdali go w mniej niż 20 sekund