Te 3 znaki zodiaku są najgorsze w łóżku: strzeż się pozorów!

Mogą być dobrzy w komunikacji, dobrze zorganizowani lub bardziej utalentowani w innych dziedzinach życia, ale jeśli jest jedna rzecz znaki astrologiczne nie opanuj, dobrze jest intymne relacje. Więc jakie są 3 znaki astrologiczny którzy mają najmniejsze szanse na zadowolenie partnera? Zobaczmy, coastrologianauka o planety i gwiazdya ich wyrównania ujawniają się!

Jak powiedział Aleksandr Dumas: Miłość to uczucie, które nie zna granic.

Te 3 znaki zodiaku są najgorsze w łóżku: strzeż się pozorów!
Astrologia: 3 najmniej utalentowane znaki w łóżku

Więc dowiedz się teraz, które 3 znaki zodiaku znajdują się na dole paczki, jeśli chodzi o zabawę w poduszki! Może będziesz zaskoczony efektami? Dowiecie się czytając dalej.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

TO Bliźnięta są znani ze swojej śmiałej strony i oryginalnych pomysłów. Niestety, nie są zbyt dobrzy w dobrych chwilach intymnych. Często pozostawiają kontrolę partnerowi i myślą o rzeczach zewnętrznych, co zakłóca intymność chwili.

Zwykle chcą więcej, niż już mają, co może zepsuć zabawę, ponieważ stają się trochę zbyt samolubni. Jeśli jednak znajdziesz z nimi odpowiednią równowagę, pokochasz każdą spędzoną z nimi chwilę!

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Mieszkańcy znaku zodiaku Rak są na ogół bardzo kochający i opiekuńczy. Wiadomo, że są bardzo wrażliwi, co jest świetną cechą, jeśli chodzi o uprawianie miłości. Niestety, nie zawsze wiedzą, jak to kontrolować.

Oznacza to, że mogą być winni złamania zaklęcia, mówiąc o rzeczach całkowicie wyrwanych z kontekstu, nawet podczas przytulania! Ale na szczęście ich tendencje do bycia bardzo empatycznymi i do myśleć o innych przed sobą może naprawdę pomóc w intensywnych chwilach.

Znak zodiaku Panna (23 sierpnia – 22 września)

Osoby urodzone pod znakiem Dziewica są znani z tego, że zawsze chcą więcej zabawy, a taka postawa często może zrujnować wyjątkowe chwile. Zwykle są samolubni i szukają przede wszystkim własnego dobra.

Jednak mogą być bardzo kochający i współczujący, jeśli ich partnerzy rozumieją ich motywacje i poświęcają czas na ich poznanie. Panny cenią komunikację i zawsze są gotowe do dyskusji na temat różnych sposobów na poprawę doświadczenia miłości.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu na temat 3 znaków zodiaku, które są mniej dobre w kochaniu się! Mamy nadzieję, że spodobały Ci się te informacje i zapraszamy do podzielenia się nimi ze znajomymi w sieciach społecznościowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o znakach astrologicznych i ich zachowaniach seksualnych, nie wahaj się zapoznać z naszymi innymi artykułami.

Czytaj także:   Te 4 znaki zodiaku wzbogacą się w kwietniu 2023 r.: nadchodzi miesiąc obfitości finansowej!
Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Astrologia » Te 3 znaki zodiaku są najgorsze w łóżku: strzeż się pozorów!