Te 3 znaki astrologiczne są najbardziej niewierne, zwłaszcza ostatni!

Pewne jest, że tożsamość każdego człowieka jest o wiele bardziej określona przez życie, drogę z pułapkami, które zawiera i spotkaniami, niż przez znak astrologiczny. Ale to nie ma znaczenia, ale nie przeszkadza nam to w dobrej zabawie. pewne podobieństwa między dwoma natywami tego samego znaku. A każdy znak zodiaku ma prawo do swojej małej reputacji.

Tak więc, niektóre znaki są uważane za trzymające urazy, inne mówią za plecami, podczas gdy w końcu niektóre są postrzegane jako niewierne. Jednak nawet gdy znaki astrologiczne wchodzą w grę, reszta wykresu natalnego musi być brana pod uwagę, ponieważ twój ascendent, Księżyc i inne domy są również ważne dla określić osobowość osoby.

Astrologia - najbardziej niewierne znaki
Astrologia: Najbardziej niewierne znaki

Które trzy znaki astrologiczne są więc najczęściej oskarżane o niewierność?

Skorpion: król kłamców

Zaczynamy to top 3 najbardziej niewiernych znaków astrologicznych od słynnego Scorpio, który jest znakiem wodnym. Natywy tego znaku mają oczywiście wrodzony talent do kłamania. Są bardzo dobre w manipulowaniu ludźmi, zwłaszcza partnerami, aby doprowadzić do realizacji swoich podbojów. Ich naturalna charyzma jest tak potężna, że w większości przypadków udaje im się zdobyć to, czego chcą.

Skorpion znak zodiaku
©123RF

Rzeczywiście, Scorpios są znane z tego, że są obdarzone naturalnym urokiem, który pozwala im łatwo uwodzić. Lubią różnorodność i zmiany i nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć swoje cele. Ich zdolność do adaptacji jest imponująca, a głód wiedzy nienasycony. Tyle, że wierność nie należy do ich głównych cech. Do znanych Skorpionów należą Ryan Gosling, Bruce Willis i Adriana Karembeu.

Sagittarius: pasja i wolność

Drugim znakiem astrologicznym na naszej najbardziej niewiernej liście jest Sagittarius. Jest to znak ognia, który kojarzy się z wolnością, radością i przygodą. Sagittarians są bardzo przywiązani do koncepcji wolności i nie mogą znieść uczucia kajdan, ani fizycznie, ani emocjonalnie. Są zawsze na poszukiwaniach nowych doświadczeń i zachęcają swojego partnera do tego samego.

Sagittarius znak zodiaku
©123rf

Dla nich życie jest zbyt krótkie, by zadowalać się rutyną. Dlatego są bardzo podatni na pokusy i bardzo pociąga ich to, co zakazane. Co więcej, ich związek miłosny musi być oparty na pasji i ekscytacji, w przeciwnym razie szybko zabraknie mu pary. Do znanych Sagittarian należą Miley Cyrus, Jim Carrey i Brad Pitt.

Wodnik: ciekawość i niezależność

Ostatnim znakiem astrologicznym, który ukończył ten ranking jest Wodnik. Aquarians są bardzo niezależne i wolą pozostać wolne niż inwestować w długoterminowy związek. Dlatego bardzo pociąga ich to, co zakazane i nigdy nie wahają się flirtować z każdym, kto przekroczy ich drogę.

Wodnik znak zodiaku
©123rf

Uwielbiają odkrywać i badać, mogą być wyczerpujące w swoim niekończącym się dążeniu do wiedzy. Niestety, ten głód wiedzy może czasem doprowadzić ich do cudzołóstwa. Do znanych Wodników należą Jean Reno, Rihanna i Jay Z.

Jak widzieliśmy, znaki astrologiczne mogą oferować wskazówki dotyczące osobowości ludzi. Niektóre znaki są bardziej skłonne do niewierności niż inne. W szczególności Scorpio, Sagittarius i Aquarius to trzy znaki, które często są oskarżane o niewierność. Należy jednak pamiętać, że informacja ta nie ma na celu napiętnowania natywów tych trzech znaków, a jedynie uświadomienie im potencjalnych niebezpieczeństw związanych z niewiernością.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Astrologia » Te 3 znaki astrologiczne są najbardziej niewierne, zwłaszcza ostatni!