Równanie 8+5=19 jest fałszywe, ale można je poprawić usuwając 3 dopasowania. Czy zdasz ten test IQ w mniej niż 35 sekund?

Sieci społecznościowe stały się miejscem, w którym stawiane są wyzwania i łamigłówki sprawdzające poziom inteligencji i zdolność rozwiązywania problemów osób, które je akceptują.

Te gry intelektualne mają na celu pobudzenie umysłu podczas zabawy. TO gry umysłoweTO wyzwania logiczne lub łamigłówki to popularny sposób sprawdzenia swojego IQ i porównania go z innymi. W tym artykule oferuję m wyzwanie intelektualnektóra polega na poprawieniu równania 8+5=19 poprzez usunięcie 3 dopasowań.

Test IQ: Usuń 3 dopasowania, aby równanie było poprawne

Testy IQ i zagadki to ćwiczenia sprawdzające naszą zdolność logicznego myślenia, umiejętności i wiedzę. W tym przypadku chodzi o usunięcie 3 dopasowań, aby równanie stało się poprawne.

Test IQ - usuń 3 zapałki, aby równanie było sprawiedliwe
Test IQ – usuń 3 zapałki, aby równanie było poprawne

Aby odnieść sukces w tego typu wyzwaniach, musimy się skoncentrować i mieć dobre zdolności poznawcze. Ponadto musimy wziąć pod uwagę wszystkie dostępne informacje, aby mieć globalną wizję problemu. Po wykonaniu tej czynności musimy znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które rozwiąże wszystkie proponowane równania.

Aby zdać test IQ, niezbędna jest dobra koncentracja i uważna analiza sytuacji. Musisz zwracać uwagę na szczegóły i ograniczone środowisko, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Te ćwiczenia są bardzo satysfakcjonujące, ponieważ mogą pomóc rozwinąć nasze umiejętności logiczne i poznawcze, ale w tym celu musisz skupić się na znalezieniu odpowiedniego rozwiązania.

Rozwiązanie wyzwania intelektualnego: zrównoważyć 8+5=19 usuwając 3 zapałki

Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i znaleźli rozwiązanie zagadki! 9+5=14 było poprawnym równaniem, a dopasowania do usunięcia to te pokazane na poniższym obrazku.

Test IQ - usuń 3 zapałki, aby równanie było poprawne - rozwiązanie
Rozwiązanie

Dziękujemy za poświęcenie czasu na rozwiązanie tej zagadki i zapraszamy do podzielenia się tym wyzwaniem ze znajomymi na portalach społecznościowych, aby ich rozbawić i zapewnić im chwilę rozrywki.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » Równanie 8+5=19 jest fałszywe, ale można je poprawić usuwając 3 dopasowania. Czy zdasz ten test IQ w mniej niż 35 sekund?