Musisz usunąć 3 mecze, aby równanie było poprawne. Czy zdasz ten test IQ w mniej niż 20 sekund?

Dziś przetestujemy Twój ILORAZ INTELIGENCJI z bardzo prostą zagadką: usuń 3 zapałki, aby równanie 9+6=18 stało się poprawne. Kto z was potrafi to rozwiązać? Testy IQ to świetny sposób na ocenę naszej zdolności radzenia sobie z zagadkami i wyzwaniami umysłowymi.

Wyzwania te są bardzo popularne w mediach społecznościowych i często dotyczą problemów logicznych lub matematycznych. Te zabawne gry mogą być używane do stymulacji mózgu i wymyślania kreatywnych rozwiązań.

Trudność naszego dzisiejszego wyzwania jest stosunkowo łatwa do zrozumienia; usuń 3 zapałki, aby równanie 9+6=18 było poprawne. Ale to nie będzie takie proste! Czy możesz znaleźć rozwiązanie tego problemu?

Rozwiąż to równanie, usuwając 3 dopasowania: 9+6=18

Test IQ - 9+6=18
test na inteligencję

Przyjdź, podejmij wyzwanie i przetestuj swoje ILORAZ INTELIGENCJI z nami ! Zapraszamy do rozwiązania bardzo prostej zagadki: usuń 3 zapałki, aby równanie się zgadzało 9+6=18 stać się sprawiedliwym.

Ale bądź ostrożny, możesz przesuwać tylko zapałki! Twoim celem jest znalezienie rozwiązania w zaledwie 20 sekund. Kto z Was podoła wyzwaniu?

Rozwiązanie testu IQ

Cieszymy się, że wielu członków podjęło wyzwanie. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się i udostępnili swoje rozwiązanie na portalach społecznościowych takich jak Twitter, Instagram czy Facebook. Rozwiązaniem jest: 5+5=10.

Test IQ - 9+6=18 - opis przejścia
Rozwiązanie

Rozwiązanie jest szczegółowo przedstawione na poniższym obrazku. Zapraszamy do dalszego udostępniania tego typu gier, aby pobudzić wyobraźnię swoją i innych.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » Musisz usunąć 3 mecze, aby równanie było poprawne. Czy zdasz ten test IQ w mniej niż 20 sekund?