Księżyc w nowiu 20 lutego 2023 r.: te 3 znaki przejdą wielkie trudności!

20 lutego 2023 roku Księżyc będzie w fazie Nów. To ustawienie planet niewątpliwie będzie miało znaczący wpływ na 3 znaki astrologiczne, o których mowa. Ale jakie są te efekty? Czym tak naprawdę jest astrologia?

Astrologia jest zarówno sztuką, jak i nauką. Polega na obserwacji i interpretacji wpływu ciał niebieskich na człowieka i jego przeznaczenie. To właśnie poprzez badanie obecnego i przyszłego położenia planet i Księżyca możemy przewidzieć zdarzenia, które będą miały miejsce.

Rzeczywiście, każda planeta ma swoją własną promieniowanie, własną wibrację, która łączy się z innymi, tworząc różne konfiguracje. Te konfiguracje wpływają bezpośrednio na aspekty naszego życia: miłość, pracę, pieniądze… I nieprzypadkowo nazywamy to „energią”!

astrologia - nów 20 lutego 2023 r. negatywny
Astrologia: nów księżyca 20 lutego 2023 r. negatywny

Tak więc 20 lutego 2023 r. o godz Nów, będzie oznaczać znaczącą zmianę dla niektórych znaków astrologicznych. Więc przez jakie trudności będą musieli przejść? Bądź uważny!

Według astrologii położenie planet bezpośrednio wpływa na aspekty naszego życia. 20 lutego 2023 r. Księżyc w nowiu będzie oznaczał znaczącą zmianę dla niektórych znaków astrologicznych. Przez jakie trudności będą musieli przejść? Aby dowiedzieć się więcej, nie przegap tego artykułu!

Strzelec (22.11-21.12) Utrata pewności siebie

Znak zodiaku Strzelec
©123rf

TO Strzelec dotknięty jest poczuciem dużej demotywacji zawodowej i utratą poczucia własnej wartości. Potrafi być przytłoczony niepokojem i smutkiem, co uniemożliwia mu pełne zaangażowanie w swoje projekty.

Czytaj także:   Odkryj, które chińskie znaki zodiaku odnajdą prawdziwą miłość do końca 2023 roku!

Te negatywne uczucia mogą mieć również wpływ na jego relacje z innymi. Jednak ważne jest, aby Strzelec starał się trzymać głowę wysoko i pamiętał, że z czasem ten trudny czas minie.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca) mogą spodziewać się ciężkiego czasu

Znak zodiaku Bliźnięta
©123RF

Podczas nowiu 20 lutego br Bliźnięta mogą spodziewać się okresu, w którym ich relacje z bliskimi nie będą należały do ​​najłatwiejszych. Zmęczenie i drażliwość mogą być szczególnie silne i będą musieli bardzo uważać, jak zwracają się do tych, których kochają.

Ważne jest, aby znaleźć czas na odpoczynek i wykonywanie czynności relaksacyjnych, aby uniknąć pogorszenia sytuacji. Zdrowy tryb życia jest zatem niezbędny, aby przejść bezproblemowo ten trudny okres.

Panna, znak, który odwraca się od wielkich planów (23 sierpnia – 22 września)

Znak Zodiaku Panna
©123RF

Mieszkańcy spod znaku zodiaku Dziewica przeżywają trudny okres. Ten nów sprawi, że zrobią krok do tyłu i zakwestionują swoje ambicje. Mogą na razie nie angażować się w duże projekty, ryzykując utratę wszystkiego.

Czytaj także:   Odkryj sekrety talizmanu: jak pełnia księżyca 27 listopada przyniesie szczęście i dobrobyt finansowy dla 5 znaków zodiaku!

W przypadku Panny może wystąpić duża demotywacja zawodowa i utrata pewności siebie. Ważne jest, aby oszczędzali siebie i mieli czas dla siebie, aby uniknąć zbytniego zmęczenia, które odbiłoby się na ich relacjach z najbliższymi.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim czytelnikom za wsparcie i czas poświęcony na przeczytanie tego artykułu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoją obecność i mamy nadzieję, że ta treść była dla Ciebie wzbogacająca. Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, będziemy wdzięczni, jeśli udostępnisz go znajomym w sieciach społecznościowych.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Astrologia » Księżyc w nowiu 20 lutego 2023 r.: te 3 znaki przejdą wielkie trudności!