Jak ułożyć równanie, przesuwając tylko 2 zapałki? Geniusze znajdują rozwiązanie w mniej niż 15 sekund

Dziś przedstawimy wam łamigłówkę zabawa i wyzwanie które najwięksi geniusze mogą rozwiązać w mniej niż 15 sekund. Celem jest ułożenie równania 50=595 Tylko przesuwając tylko 2 zapałki.

Testy IQ i inne zagadki są powszechnie znane od lat. Pozwalają jednostkom ocenić ich zdolności poznawcze i inteligencję, ale to nie wszystko: to także świetny sposób na dobrą zabawę!

W ostatnich latach wyzwania w mediach społecznościowych zyskały na popularności. Użytkownicy chętnie podejmują ciekawe wyzwania i dzielą się swoimi rozwiązaniami ze znajomymi.

Dzisiaj przedstawiamy wam tę łamigłówkę pobudzający. Czy potrafisz znaleźć rozwiązanie w mniej niż 15 sekund? Więc spróbuj szczęścia!

Rozwiąż zagadkę 50=595, przesuwając tylko 2 zapałki!

Aby rozwiązać tę zagadkę zabawa i wyzwaniemusisz skoncentruj się i uważnie obserwuj. Pamiętaj, że możesz użyć tylko 2 dopasowań, aby uzyskać wynik.

test iq - 5=595
Test IQ: zbilansuj równanie 5=595

Możesz znaleźć rozwiązanie w ciągu kilku sekund, ale jeśli chcesz przejść to wyzwanie, być może będziesz musiał myśleć nieszablonowo. Więc nie poddawaj się i spróbuj szczęścia!

Aby odnieść sukces w tym wyzwaniu, musisz daj upust kreatywności i duchowi obserwacji. Musimy dokładnie obserwować możliwości przemieszczania się pomiędzy meczami i poświęcić czas na analizę każdej opcji. Znalezienie rozwiązania jest łatwe, ale znalezienie właściwego rozwiązania wymaga cierpliwości i wytrwałości. Więc weź odwagę w obie ręce i spróbuj szczęścia!

Rozwiązanie zagadki

Gratulujemy wszystkim, którzy ukończyli wyzwanie! Jesteśmy pod wrażeniem szybkości i dokładności odpowiedzi. Tego typu wyzwania są bardzo popularne w sieciach społecznościowych, w tym na Instagramie, Facebooku, Twitterze i wielu innych. Proponowane przez nas rozwiązanie to 50 = 5 + 45, musiałeś przekształcić 9 w 4 i użyć 2 dopasowań, aby utworzyć znak +. Aby zilustrować to rozwiązanie, umieściliśmy obraz poniżej.

test iq - 5=595 - opis przejścia
Rozwiązanie

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyzwaniu i mamy nadzieję, że podobało wam się to doświadczenie tak samo jak nam! Jeśli masz jakieś sugestie lub komentarze, daj nam znać.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » Jak ułożyć równanie, przesuwając tylko 2 zapałki? Geniusze znajdują rozwiązanie w mniej niż 15 sekund