Ile dziur jest w tej koszuli? Tylko 1 na 10 osób znajdzie poprawną odpowiedź w tym teście IQ

Raz ci oferujemy bardzo prosty test IQ dla których nie będziesz musiał wyciągać kalkulatora. Mogliśmy zaproponować ci test tego samego kalibru, co najszybciej działający kran, ale ponieważ jesteśmy dobrzy i zbliżają się wakacje, uprościmy to. Nadszedł czas, aby przetestować swoje zdolności obserwacji i przemyśleć uważnie, aby nie wpaść w pułapkę.

Odkryliśmy ten oryginalny test IQ na stronie Radiotips i świetnie się bawiliśmy. rodzina starając się najpierw znaleźć właściwą odpowiedź. Nie krępuj się zaproponować tę układankę swoim dzieciom, z pewnością zaskoczy Cię ich wspaniała spostrzegawczość.

Do tego testu przystąpiło już kilka tysięcy internautów, a mniej niż 10% osób udało się znaleźć poprawną odpowiedź za pierwszym podejściem. Wiemy, że się mylisz i że nie znajdziesz liczby dziur w tej koszuli, ale to nic, damy ci odpowiedź na dole strony.

Aby Ci pomóc i zaoszczędzić czas, wiedz, że są nie tylko 2 dziury w tej koszulce, a jak myśli zdecydowana większość internautów, nie ma nawet 4 dziurek. Liczy się obserwacja i… logika!

No dalej, skup się trochę, a my damy Ci odpowiedź!

Ile dziur ma ta słynna koszulka?

Oni istnieją 8 ! Uważnie obserwując i wyobrażając sobie koszulkę w twoich rękach, szybko zrozumiesz, dlaczego się myliłeś.

Patrząc na obraz z przodu, więc widzimy 2 dziury z przodu. Są to więc dziury, a nie plamy, bo zielone tło widać przez koszulkę. Jak zapewne zrozumiałeś, z przodu koszulki znajdują się 2 dziurki, a z tyłu… 2 dziurki.

Teraz, gdy zacząłeś rozumieć, przejdźmy dalej

Myślałeś, że test był taki prosty? Cóż, założyliśmy z powrotem okładkę, mówiąc, że zdecydowana większość internautów zatrzymuje się na tych 4 otworach. Ale jeśli pomyślimy trochę więcej przed pływaniem, od razu dowiadujemy się, że koszulka bez dziur ma już 4 dziurki.

Ściśle mówiąc, nie są to dziury, ale dziury w tkaninie, przez które przechodzi głowa, ramiona i tułów. 2 otwory na rękawy, jeden przy szyi i ostatni w pasie.

Masz to, wiesz wszystko i mamy nadzieję, że należysz do tych 10%, którzy znaleźli odpowiedź za pierwszym razem, w przeciwnym razie jest w porządku, miejmy nadzieję, że będziesz się dobrze bawić.

bebecool tshirt rozwiązanie testowe iq
Źródło obrazu: Radiotips

Wystaw swoją rodzinę i przyjaciół na próbę, udostępniając ten mały test, na pewno będziesz się świetnie bawić!

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Test IQ » Ile dziur jest w tej koszuli? Tylko 1 na 10 osób znajdzie poprawną odpowiedź w tym teście IQ