Horoskop miesięczny: zaćmienie Księżyca i retrogradacja Merkurego zwiastują wyjątkowy maj 2023!

Maj 2023 roku obfituje w zapierające dech w piersiach wydarzenia astrologiczne! 5 maja będziemy mieli zaćmienie Księżyca, po którym 16 maja nastąpi koniec retrogradacji Merkurego. Na domiar złego, 19 maja nastąpi Nów Księżyca w Taurusie. Zmiany te mogą mieć znaczący wpływ na Twoją fizyczną i psychiczną stronę.

Jaki wpływ na Twoje życie będą miały te zjawiska astronomiczne? Jakie możliwości i wyzwania czekają na Ciebie? Czy niektóre praktyczne porady mogą pomóc Ci w podjęciu właściwych decyzji? Dowiedz się tego w naszym horoskopie na maj 2023 roku.

Astrologia nie prowadzi do prostych rozwiązań, ale oferuje wgląd, który może pomóc w znalezieniu kreatywnych rozwiązań. – Tarnas Richard

Horoscope du mois de mai 2023

Ponieważ zbliżamy się do końca kwietnia, nadszedł czas, aby spojrzeć w przyszłość i zobaczyć, co przyniesie maj!

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Maj 2023 roku kształtuje się jako dobry miesiąc dla znaku Barana. Dziękizaćmieniu Księżyca 5 maja i zakończeniu retrogradacji Merkurego 16 maja, będziesz mógł powitać nowy początek z wielkim skupieniem i motywacją.

Możliwości zawodowe przyjdą łatwo, a twoja praca zostanie doceniona przez rówieśników. Możliwości sentymentalne mogą być jednak trudniejsze. Ale jeśli jesteś otwarty na nowe relacje i pomysły, możesz znaleźć rozwiązanie, które będzie dla ciebie korzystne.

19 maja to początek Nowego Księżyca w Taurusie, który zawsze jest dobrym czasem na ustalanie ważnych projektów i podejmowanie silnych zobowiązań. Wykorzystaj więc ten pozytywny zastrzyk energii, aby osiągnąć swoje cele!

Taurus (21 kwietnia – 21 maja)

Maj 2023 roku zapowiada się jako bardzo obiecujący i ekscytujący miesiąc dla znaku Taurus. Z zaćmieniem Księżyca występującym 5 maja, nadszedł czas, aby otworzyć się na nowe i ekscytujące możliwości. Koniec retrogradacji Merkurego w dniu 16 maja będzie okazją do ruszenia do przodu z pewnością siebie w ważnych projektach, nad którymi pracujesz.

Signe du taureau
Znak Taurus

Jeśli chodzi o twoje życie miłosne, ten okres przynosi wielką ulgę dla wszystkich natywnych Taurusów. Energie staną się bardziej harmonijne, a twój związek stanie się jeszcze bliższy niż kiedykolwiek.

19 maja, Nowy Księżyc w Taurusie może wywołać ekscytujący okres między tobą a twoim partnerem. Nowe wyzwania mogą również pojawić się na twojej drodze, więc bądź gotowy na te możliwości.

Gemini (22 maja – 21 czerwca)

W tym miesiącu będziesz zachęcany do uwolnienia swojej kreatywności, Gemini! Z zaćmieniem Księżyca 5 maja, możesz poczuć nagłe zmiany, które mogą dać ci nową perspektywę na rzeczy. Wykorzystaj to, aby rozpocząć nowe projekty i patrzeć w przyszłość z optymizmem.

Czytaj także:   Reword the following title in Polish to make it more engaging for google discover : 1 października 2023 r. rozpocznie intensywną relację między mieszkańcami tych 3 znaków zodiaku. Don't use quotation marks.

16 maja Merkury wejdzie w fazę bezpośrednią, co oznacza, że twoje rozmowy będą bardziej przyjemne i płynne. Twoja intuicja zostanie wzmocniona, a zdolność do pewnej komunikacji wzrośnie.

Nowy Księżyc w Taurusie 19 maja wskazuje, że jest to dobry czas, aby skupić się na konkretnym celu osobistym lub zawodowym, aby stworzyć trwałe osiągnięcie.

W tym tygodniu nie zabraknie aktywności społecznych, więc znajdź czas, aby wyjść i spędzić czas z przyjaciółmi, kolegami i członkami bliskiej rodziny. Relacje rodzinne są teraz dla Ciebie szczególnie ważne, a stała świadomość poczucia bezwarunkowej miłości jest niezbędna do emocjonalnego szczęścia.

W tym miesiącu jesteś bardziej niż kiedykolwiek świadomy roli karmy w swoim życiu. Okazuj innym życzliwość, której potrzebują i przyjmuj hojne uczynki innych, nie oczekując niczego w zamian – dobre uczynki zawsze przyniosą korzyść czyniącemu.

Wreszcie, uważaj, aby nie marnować niepotrzebnie swojej energii w tym roku, ponieważ przyda się ona w osiągnięciu każdego celu, jaki sobie obierzesz. Zachowaj spokój, pozytywne nastawienie i zmierzaj w kierunku, w którym chcesz iść; miejmy nadzieję, że będzie to dla Ciebie bardzo produktywny miesiąc!

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Maj będzie pełnym wrażeń czasem dla Raków, z kilkoma astrologicznymi wydarzeniami wpływającymi na Twoje życie.

Zaćmienie Księżyca 5 maja spowoduje nagłe zmiany i być może pewną romantyczną niestabilność. Ale koniec retrogradacji Merkurego w dniu 16 maja również zaoferuje otwarcie i możliwości ponownego połączenia się z tymi, których kochasz i pogratulować tym, którzy są dla Ciebie najważniejsi.

W twojej karierze, te astrologiczne aspekty powinny być bardzo pozytywne. Zobaczysz poprawę swojego statusu zawodowego dzięki korzystnemu wpływowi tych planet.

horoscope cancer
znak Raka

Nowy Księżyc w Taurusie 19 maja jest szczególnie korzystny dla znaków zodiaku Raka i oznacza początek nowej ery zawodowej.

Wykorzystaj okazje do awansu w karierze i nie zaniedbuj też swojego życia miłosnego. Zadbaj o ważne relacje, które są niezbędne dla Twojego ogólnego szczęścia.</p

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Maj będzie bardzo dobry od strony finansowej dla znaków zodiaku Leo. Dzięki zaćmieniu Księżyca 5 maja, będziesz miał niepowtarzalną szansę na poprawę swojej sytuacji finansowej poprzez podjęcie mądrych decyzji.

16 maja zakończy się retrogradacja Merkurego, co oznacza, że biznes i pieniądze przybiorą nowy, lepszy obrót. Będziesz szczególnie zainspirowany i zmotywowany przez ten okres, więc nie bój się podejmować skalkulowanego ryzyka. Leos może wykorzystać te pozytywne wpływy i poprawić swoje finanse.

Nowy Księżyc, który ma miejsce 19 maja w Taurusie, ustawi scenę dla pozytywnych zmian w twoim życiu zawodowym.

Oznacza to, że pojawi się więcej możliwości, a twoje wysiłki w końcu się opłacą. Twoje ambicje i kreatywność będą na widoku, więc wykorzystaj je jak najlepiej! Na koniec warto wspomnieć, że twoja pozytywna energia przyciągnie troskliwych ludzi, którzy będą wspierać twoje ambicje.

Czytaj także:   Reword the following title in Polish to make it more engaging for google discover : Od 2 do 8 października 2023 r. 4 znaki zodiaku przeżyją tydzień pełen zwrotów akcji. Don't use quotation marks.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Ten miesiąc maja 2023 roku wygląda bardzo obiecująco dla astrologicznego znaku Panny! Zaćmienie Księ życa 5 maja utoruje drogę nieoczekiwanym możliwościom, podczas gdy koniec retrogradacji Merkurego 16 maja pozwoli na lepszą równowagę między obowiązkami a przyjemnościami. Nowy Księżyc w Taurusie 19 maja da Ci dodatkową wewnętrzną siłę, która pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Związki, zarówno zawodowe jak i osobiste, będą w tym roku szczególnie faworyzowane. Będziesz mógł liczyć na bliskie grono przyjaciół, którzy będą cię wspierać i zachęcać do podejmowania decyzji. Nie bierz jednak wszystkiego, co zostanie powiedziane, zbyt osobiście.

Jeśli chodzi opracę, to powinien to być bardzo korzystny okres dzięki wyrównaniom planet, którymi będziesz się cieszyć w tym miesiącu. Twoje ambicje będą większe niż kiedykolwiek, a twoje wysiłki zostaną obficie wynagrodzone.

Zdrowie, z drugiej strony, będzie mniej ważne w tym miesiącu, ponieważ nie będzie to priorytet. Jeśli jednak pojawią się problemy, warto skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia.

Libra (23 września – 22 października)

Maj dla Libranów kształtuje się jako bardzo obiecujący miesiąc dla romansu, więc przygotuj się na kilka ekscytujących i romantycznych chwil. Wykorzystaszzaćmienie Księżyca 5 maja i koniec retrogradacji Merkurego 16 maja, aby otworzyć nowe horyzonty w miłości. Pozwól, aby ten przepływ miłości poniósł Cię i skorzystaj z możliwości, które pojawią się na Twojej drodze.

Podczas Nowego Księżyca w Taurusie 19 maja, twoja intuicja zostanie wzmocniona i pobudzona. Słuchaj uważnie tego, co ma do powiedzenia twoje serce i bądź gotowy odpowiedzieć na znaki, które ci wysyła. Intensywne rzeczy nieuchronnie się wydarzą, więc pozwól sobie na nie bez obaw!

Ten miesiąc będzie idealny na zacieśnienie więzi z partnerem lub rozpoczęcie nowego, obiecującego związku. Żyj każdą chwilą w pełni i ciesz się całą piękną, pozytywną energią, która jest wokół Ciebie.

Skorpion (23 października – 22 listopada)

Maj 2023 roku będzie dla Ciebie, Skorpionie, czasem transformacji. Zzaćmieniem Księżyca 5 maja, po którym nastąpi koniec retrogradacji Merkurego 16 maja i Nowy Księżyc w Taurusie, możesz spodziewać się zmian.

Jeśli chodzi o Twoje życie miłosne, będziesz miał kilka przeszkód do pokonania. Będzie wiele niewiadomych i to da ci możliwość odkrycia, kim jesteś i czego naprawdę chcesz. Chociaż związki nie będą łatwe, powinieneś wiedzieć, że ten tymczasowy okres pozwoli ci się uczyć i rozwijać.

Horoscope scorpion
Znak Skorpiona

Sprawy zawodowe wyglądają dla ciebie lepiej, Skorpionie. Będziesz mógł być kreatywny i znaleźć innowacyjne rozwiązania swoich problemów. Będziesz miał duże szanse na postęp dzięki ciężkiej pracy.

Nie martw się, jeśli wyniki nie są natychmiastowe, bądź wytrwały i zaufaj procesom, które są na miejscu. Ponadto jest to dobry czas na podjęcie skalkulowanego ryzyka, aby zwiększyć swoje dochody.

Sagittarius (23 listopada – 21 grudnia)

Maj 2023 roku zapowiada się na bardzo pozytywny i obiecujący miesiąc dla Strzelców na froncie romansowym! Dzięki zaćmieniu Księżyca 5 maja, możesz spodziewać się poprawy relacji z osobą, którą kochasz.

Czytaj także:   Reword the following title in Polish to make it more engaging for google discover : Bardzo dobre wieści dla 3 chińskich znaków zodiaku w październiku 2023 r. Don't use quotation marks.

Koniec retrogradacji Merkurego w dniu 16 maja również sygnalizuje znaczący postęp w Twoim romantycznym związku, podczas gdy Nowy Księżyc w Taurusie w dniu 19 maja zaoferuje kolejny impuls do zrównoważenia i zharmonizowania Twojego życia miłosnego.

Przez cały miesiąc wykorzystuj okazje, aby posunąć się do przodu w swoim związku. Będzie to najlepszy czas, aby jasno wyrazić, co czujesz i otworzyć swoje serce na siebie, aby kultywować głębszą miłość.

Nie bój się przejąć inicjatywy i dać innym szansę: Twoje zaufanie się opłaci! Miej wiarę w moc losu i zaufaj mu, że poprowadzi cię do szczęścia.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Maj zapowiada się jako bardzo obiecujący miesiąc dla znaku Koziorożca. Finanse powinny być szczególnie korzystne, co sugeruje dobry czas dla biznesu i wszelkich nowych przedsięwzięć finansowych. Dodatkowo nadejście zaćmienia Księżyca 5 maja będzie wielkim krokiem naprzód w okres zmian i rozwoju osobistego.

Ponadto koniec retrogradacji Merkurego 16 maja otworzy drzwi do niespodziewanych możliwości, które można wykorzystać, jeśli jest się wystarczająco czujnym i uważnym. Nowy Księżyc w Taurusie 19 maja również zaoferuje specjalne możliwości zainicjowania przyszłych projektów.

Horoscope Capricorne
znak Koziorożca

Podsumowując, miesiąc maj zapowiada się bardzo pozytywnie dla mieszkańców znaku Koziorożca, szczególnie dzięki szansom, jakie te astrologiczne wpływy zaoferują na poziomie finansowym. Pozostając czujnym i gotowym do wykorzystania pojawiających się okazji, będziesz w pełni cieszyć się korzyściami tego miesiąca.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Maj 2023 będzie mieszanym miesiącem dla znaku Wodnika. Emocje i życie miłosne będą miały tendencję do komplikowania się, ale na szczęście wasza kariera powinna mieć się dobrze.

Powinieneśprzygotować się na zaćmienie księżyca 5 maja, które może spowodować napięcie z innymi. Zwróć uwagę na wybory, których dokonujesz i obowiązki, które bierzesz na siebie, ponieważ mogą one mieć ważne konsekwencje dla twojej romantycznej przyszłości.

Retrogradacja Merkurego kończy się 16 maja, co przynosi poczucie jasności i lepszą komunikację z innymi. To z pewnością ułatwi rozwiązanie wszelkich problemów, które pojawią się między tobą a twoim partnerem.

Piękny Nowy Księżyc w Taurusie ma miejsce 19 maja. Twoja praca niespodziewanie się rozszerzy, a ciekawe możliwości zaczną pojawiać się na twojej drodze. Nie bój się spróbować czegoś nowego lub zbadać opcje poza swoją strefą komfortu.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Maj to bajeczny miesiąc dla znaku Ryb. Potężne zaćmienie Księżyca 5 maja zapoczątkuje miesiąc bogaty w możliwości. Poczujesz, że Twoje życie otwiera się na nowe możliwości i wielkie zmiany.

Dzięki temu będziesz miał szansę wykorzystać swój potencjał i znaleźć kreatywne sposoby na pokonanie przeszkód na swojej drodze. Koniec retrogradacji Merkurego 16 maja zapoczątkuje nową erę, w której wszystko zacznie się układać.

Twoja zdolność do ciężkiej pracy i osiągania celów zostanie wzmocniona przez nadejście Nowego Księżyca w Taurusie 19 maja, co oznacza, że masz wszelkie szanse na rozwój kariery i realizację swoich najgłębszych ambicji.

Tymczasem astralne niebo zaoferuje dodatkową ochronę przed lękami i presją codziennego życia. Korzystne wpływy planetarne zapewnią Rybom poczucie inspiracji i inicjatywy, które pozwolą mieszkańcom tego znaku zodiaku pewnie kroczyć w przyszłość.

Wykorzystaj jasne dni, zadbaj o swoich bliskich i podziel się swoim entuzjazmem! Nie pozwól, aby niepokój stłumił Twój impet, ponieważ jest to idealny czas na podjęcie skalkulowanego ryzyka.

Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Astrologia » Horoskop miesięczny: zaćmienie Księżyca i retrogradacja Merkurego zwiastują wyjątkowy maj 2023!