3 niepowstrzymane sztuczki, aby dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na WhatsApp

WhatsApp to jedna z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie, z miliardami aktywnych użytkowników. Czasami ludzie decydują się na blokowanie innych użytkowników z różnych powodów. Jeśli zastanawiasz się, czy ktoś zablokował Cię na WhatsApp, oto 3 wskazówki, które pomogą Ci się dowiedzieć.

Wskazówki, które należy wziąć pod uwagę przy ustalaniu, czy jesteś zablokowany:

  1. Sprawdź czas ostatniego statusu online i zdjęcie profilowe użytkownika
  2. Spróbuj wysłać wiadomość i obserwuj podwójne zaznaczenie
  3. Utwórz grupę i spróbuj dodać do niej użytkownika, którego dotyczy problem

Należy zauważyć, że te wskazówki nie są bezbłędnymi technikami i że mogą istnieć inne wyjaśnienia obserwowanych zachowań. Mogą jednak wskazać sytuację i umożliwić podjęcie odpowiednich środków, jeśli to konieczne.

jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował nas na WhatsApp
jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował nas na WhatsApp

Wskazówka nr 1: Sprawdź czas ostatniego statusu online i zdjęcie profilowe użytkownika

Jedną z pierwszych rzeczy, które możesz zrobić, aby dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na WhatsApp, jest sprawdzenie jego profilu. Rzeczywiście, gdy zostaniesz zablokowany przez użytkownika, niektóre elementy jego profilu mogą już nie być dla Ciebie widoczne.

Czas ostatniego statusu online

Jeśli zostałeś zablokowany, możesz zauważyć, że czas ostatniego statusu online użytkownika nie jest już dostępny. Jednak możliwe jest również, że informacje te nie będą widoczne ze względu na ustawienia prywatności użytkownika. Dlatego chociaż może to oznaczać, że zostałeś zablokowany, nie jest to ostateczny dowód.

Zdjęcie profilowe

Kolejną rzeczą do sprawdzenia jest zdjęcie profilowe użytkownika. Jeśli zostaniesz zablokowany, możesz już nie widzieć jego zdjęcia profilowego lub może się zawiesić i nie będzie się aktualizować. Ponownie, może to również wynikać z ustawień prywatności użytkownika, więc nie jest to ostateczny dowód.

Wskazówki, aby wiedzieć, czy jesteś zablokowany na WhatsApp
Wskazówki, aby wiedzieć, czy jesteś zablokowany na WhatsApp

Wskazówka nr 2: spróbuj wysłać wiadomość i obserwuj podwójne zaznaczenie

Innym sposobem sprawdzenia, czy ktoś zablokował Cię w WhatsApp, jest wysłanie wiadomości. Kiedy wysyłasz wiadomość na WhatsApp, zwykle widzisz dwa haczyki:

  • Pierwszy szary znacznik wskazujący, że wiadomość została wysłana z Twojego urządzenia
  • Drugi szary znacznik wskazujący, że wiadomość została odebrana przez użytkownika, którego dotyczy problem

Jeśli utkniesz, prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz drugiego szarego kleszcza. Wiadomość pozostanie oznaczona jako „wysłana”, ale nie jako „odebrana”. Należy jednak pamiętać, że może to być również spowodowane problemem z połączeniem internetowym lub stanem telefonu użytkownika, więc nie jest to pewny dowód.

Dowiedz się, czy ktoś zablokował Cię na WhatsApp
Dowiedz się, czy ktoś zablokował Cię na WhatsApp

Wskazówka nr 3: Utwórz grupę i spróbuj dodać do niej zainteresowanego użytkownika

Na koniec możesz spróbować utworzyć grupę na WhatsApp i dodać do niej osobę, o którą podejrzewasz, że Cię zablokowała. Jeśli rzeczywiście jesteś zablokowany, nie będziesz mógł dodać tej osoby do grupy i otrzymasz wiadomość informującą, że dodanie nie powiodło się.

Ta metoda jest bardziej niezawodna niż poprzednie dwie, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby użytkownik zmienił swoje ustawienia prywatności, aby konkretnie uniemożliwić dołączanie do grup. Jednak zawsze istnieją pewne marginesy błędu, a ta metoda również nie jest niezawodna.

Podsumowując, jeśli uważasz, że ktoś zablokował Cię na WhatsApp, sprawdź czas jego ostatniego statusu online, jego zdjęcie profilowe, wyślij mu wiadomość i spróbuj dodać go do grupy. Te wskazówki mogą dać ci wyobrażenie o sytuacji, ale pamiętaj, że żadna z nich nie jest niezawodną techniką i mogą istnieć inne przyczyny obserwowanych zachowań.

Czytaj także:   Dlaczego niektórzy ludzie wiwatują, gdy samolot ląduje? Nie wszyscy robią to z tego samego powodu.
Photo of author
Interesuję się psychologią i spędzam czas na poszukiwaniu nowych wyzwań intelektualnych, aby ćwiczyć umysł i jednocześnie się relaksować.
Strona główna » Wiadomości » 3 niepowstrzymane sztuczki, aby dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na WhatsApp